ISIDORUS wiadomości
Dzisiaj jest środa, 22. maja 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Z kraju
Ze świata
Z Watykanu
Z episkopatu
Z diecezji
Z parafii
Nauka
Powrót Powrót
Co nowego na Portalu? Kogo szukamy? Co rozdajemy? Koniecznie przeczytaj! Drukuj
czwartek, 17 kwietnia 2008, 0:00
Dodał: (Admin)
Drogi Internauto,

witamy Cię na nowej wersji Portalu św. Izydora - Patrona Internetu i Internautów. W tej chwili kończymy już prace związane z całkowitym oddaniem do użytku całej zawartości, lecz jak na pewno zauważysz, jeszcze niektóre odnośniki i informacje nie działają poprawnie. Mamy nadzieję, że uporamy się z tym do końca tego tygodnia. Jednocześnie zwracamy się o pomoc: - jeśli zauważysz jakiś błąd w informacjach czy wyglądzie stron, poinformuj nas o tym.W chwili obecnej działa już system newsów, recenzje, felietony oraz sanktuaria. W najbliższych dniach zostaną dodane formularze zgłoszeń. Do tego czasu jeśli chcecie podzielić się z internautami jakąś ważną informacją, opisać książkę lub sanktuarium, prosimy kierować swoje teksty na adres redakcji - redakcja [a] isidorus.net.

Ponadto uruchomiliśmy katalog stron, do którego można zgłaszać swoje propozycje (poprzez formularz). Jeżeli dla Twojej strony brakuje kategorii zaproponuj ją, pisząc na adres redakcji

17.04.2008
Na stronie głównej dodaliśmy górną belkę graficzną, która w najbliższych dniach zostanie uzupełniona jeszcze o najważniejsze odnośniki do naszych działów. Ponadto pracujemy nad uzupełnianiem działów: "Katecheza", "Rekolekcje", "Kościół Katolicki" i "Film i muzyka". Jeśli mógłbyś nam w jakiś sposób pomóc przy aktualizacji, prosimy o kontakt z redakcją.

Jeśli chcesz polecić innym ciekawy film lub płytę CD, a może chcesz poinformować o ciekawych rekolekcjach powołaniowych lub dla rodzin czy młodzieży, napisz do nas. Nie zostawiaj tego wszystkiego tylko dla siebie, ale dziel się tym, co otrzymałeś z innymi.

15.04.2008
Zachęcamy wszystkich Internautów do zamieszczania odnośników do stron internetowych w naszym Katalogu stron. Osoby, które czynnie pomogą nam w uzupełnianiu katalogu i zamieszczą najwięcej odnośników, otrzymają od nas upominek.

Jeśli znasz jakieś czasopisma religijne, które nie są jeszcze umieszczone w naszym dziale "Czasopisma", poinformuj nas o tym.

Wydawnictwa zachęcamy do uzupełniania informacji i nadsyłania informacji o nowościach książkowych.


14.04.2008
Zapraszamy wszystkich Wydawców do aktualizowania informacji o Wydawnictwach. Ponadto zachęcamy do współpracy z nami w ramach promocji nowości wydawniczych.

Wszystkich odwiedzających zachęcamy do pomocy przy uzupełnianiu katalogu stron internetowych. Na pewno każdy z nas ma swoją ulubioną stronę www, którą często odwiedza. Większość parafii posiada również swoje witryny internetowe. Będziemy wdzięczni za dodawanie nowych stron.

Jeżeli chcesz podzielić się opinią o nowym Portalu, coś doradzić, zgłosić problem itp., możesz to uczynić poniżej w komentarzach.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (2)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Tylko praca (Odpowiedz) 13.4.2008 22:39
Juragos
Zmiana strony, dzięki intensywnej pracy całego zespołu redakcyjnego wyszła na dobre. Strona jest bardziej przejrzysta i interesująca. Wiele ciekawych działeń podjęliście dla dobra całej braci Portalu Św. Izydora. Życzę dalszego rozwoju stronki i wielu wspaniałych czytelników i współredaktorów. Pozdrawiam serdecznie Jerzy
Dziękujemy (Odpowiedz) 14.4.2008 22:01
Kalasancjusz
Bardzo nam miło, że się podoba. Nadal pracujemy nad udoskonaleniami. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli powiedzieć, że zakończyliśmy prace i zajmujemy się już tylko aktualizacjami i uzupełnianiem w treści.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.03084993