ISIDORUS wiadomości
Dzisiaj jest niedziela, 14. lipca 2024    
św. Kamila de Lellis, prezbitera
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Z kraju
Ze świata
Z Watykanu
Z episkopatu
Z diecezji
Z parafii
Nauka
Powrót Powrót
Reklama: Jak po różaniec, to tylko do Sklepu św. Izydora Drukuj
poniedziałek, 31 marca 2008, 18:00
Dodał: (Admin)
Sklep św. Izydora to jeden z największych sklepów internetowych oferujących dewocjonalia i artykuły kultu religijnego. Sklepik istnieje od listopada 2004 roku i zrealizował do dnia dzisiejszego kilka tysięcy zamówień złożonych głównie przez klientów z Czech, Polski, Słowacji, ale również z Austrii, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Ukrainy, Łotwy, Australii, Stanów Zjednoczonych, Kanady jak i Japonii czy Chin. Jednym z ważniejszych elementów sklepu jest jego dostępność w różnych językach, m.in. oprócz j. polskiego w j. czeskim, słowackim, angielskim, niemieckim i włoskim.


Sklep oferuje przede wszystkim alby kapłańskie i lektorskie, dalmatyki diakońskie, kapy i welony eucharystyczne, komże dla ministrantów, kapłanów, prałatów, kanoników oraz biskupów, ornaty zwykłe jak również wyszywane maszynowo i ręcznie oraz tzw. ornaty trydenckie. Dla służby ołtarza w ofercie posiada komże, sutanki ministranckie, kołnierze, alby itp. Ponadto w sklepie można zakupić stuły kapłańskie i diakońskie, stroje bizantyjskie, togi, bieliznę ołtarzową, krzyże drewniane i metalowe, lichtarze, naczynia liturgiczne (kielichy, pateny, ampułki), hostie i komunikanty, opłatki wigilijne i słodkie wafle, kadzidła, ubranka do chrztu i I-ej Komunii św., Różańce drewniane, kryształowe i srebrne na palec, figury i rękodzieła religijne, ikony, książki i CD, koszule kapłańskie, birety kapłańskie i biskupie, koloratki oraz wiele innych artykułów.

W tej chwili można wybrać coś dla siebie lub parafii spośród ponad 900 artykułów opisanych w internetowym katalogu. Ponadto pracownicy Sklepu oferują wykonanie wszelkich artykułów na specjalne zamówienie (np. ornat ze specjalnym obrazkiem, haftem itp.).


W związku z tym, że większość produktów jest zamawiana bezpośrednio u producenta, ceny poszczególnych artykułów nie są wygórowane. Kolejną pozytywną cechą jest to, że nie musimy zaopatrywać się w kilku różnych sklepach i każdorazowo płacić za przesyłkę, lecz większość a nawet całe zamówienie może zostać zrealizowane właśnie w Sklepie św. Izydora.

Sklep dla swoich stałych Klientów oferuje specjalne zniżki, natomiast przy większych zamówieniach ceny końcowe są negocjowane.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na pewno nie będziesz miał problemów z wybraniem upominku na prezent dla swojego ks. Proboszcza czy katechety.Nie zwlekaj już dłużej!
Odwiedź Sklep św. Izydora, zapoznaj się z ofertą i złóż zamówienie!
*** *** *** *** ***

www.Sklep.Isidorus.Net
Wyprzedaż w Sklepie św. Izydora
Promocje w Sklepie św. Izydora
Nowe produkty

*** *** *** *** ***
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.02381515