ISIDORUS
Alkohol - nie, wino - tak! Drukuj
poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 0:00
Dodał: (Admin)
Co roku sierpień obchodzimy, jako miesiąc trzeźwości. Tysiące ludzi decyduje się na rezygnację z alkoholu. Wielu nawet na dłużej niż ten jeden miesiąc i podpisuje krucjatę trzeźwości do końca życia.

Abstynencja nie musi jednak oznaczać rezygnacji z wina podczas wesela, urodzin czy nastrojowej kolacji. Wszystko to dzięki winom bezalkoholowym. Wino to nie zawiera alkoholu, gdyż usuwa się go z napoju podczas tzw. dealkoholizacji. Proces ten nie wpływa jednak na smak, aromat ani barwę wina – od tradycyjnego trunku różni się ono jedynie brakiem alkoholu oraz znacznie obniżoną kalorycznością. Warto podkreślić, że wino bezalkoholowe nie tylko nie powoduje stanu upojenia, ale jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia – mogą je pić kierowcy, kobiety w ciąży i matki karmiące.

Możemy więc zrezygnować z alkoholu, a jednocześnie podczas sierpniowych zabaw weselnych nie rezygnować z wypicia toastu szlachetnym trunkiem, jakim jest wino – w tym wypadku bezalkoholowe. Więcej informacji na ten temat na stronie www.winabezalkoholowe.pl – tam można również zamówić ten trunek.
WinaBezalkoholowe.pl to sklep oferujący wysokiej jakości wina poddane procesowi dealkoholizacji. Jest to opatentowana metoda, która pozwala wyeliminować z tradycyjnego wina alkohol wraz z jego niekorzystnymi właściwościami, zachowując jednocześnie wszystkie pozostałe cechy trunku, w szczególności jego smak i aromat. Dzięki temu wina bezalkoholowe mogą być spożywane przez kobiety w ciąży i karmiące, osoby będące na diecie, kierowców, dzieci oraz wszystkich, którzy chcą lub powinni unikać alkoholu*, a cenią sobie kulturę wina. Dodatkowo, eliminacja alkoholu znacznie obniża kaloryczność wina (o ok. 70%), wpływa korzystnie na układ nerwowy, mięśniowy oraz przeciwdziała starzeniu się komórek. * Żadne z oferowanych w naszym sklepie win nie zawiera więcej niż 0,4% alkoholu (za napój alkoholowy uznaje się trunek zawierający więcej niż 0,5% alkoholu), czyli mniej niż choćby kefiry, soki owocowe czy chleb razowy.