ISIDORUS
Jeśli możesz i chcesz nam pomóc ... Drukuj
czwartek, 1 maja 2008, 20:00
Dodał: (Admin)
Drodzy Internauci, Portal, na którym się w tej chwili znajdujecie jest dziełem osób, które prowadzą go wykorzystując swoje zdolności i umiejętności oraz darując swój wolny czas. Niestety pewne opłaty za poszczególne usługi są odpłatne i musimy za nie zapłacić ze zgromadzonych funduszy.

Na stronie Stowarzyszenia św. Izydora z Sewilli, które jest prawnym opiekunem Portalu, możecie przeczytać więcej szczegółów o prowadzonej działalności oraz o tym, na co przekazywane są podarowane przez Was pieniądze. Zwracamy się do Was wszystkich z gorącą prośbą o pomoc i wsparcie finansowe naszego dzieła.

Jak to uczynić?

Możliwość nr 1 Wpłata darowizny za pośrednictwem bezpiecznych płatności on-line. Należy kliknąć tutaj i przejść na stronę płatności a następnie wpisać kwotę, którą chcecie nam podarować, zatwierdzić ją i dokonać płatności poprzez system DotPay, który obsługuje nasze płatności on-line. Podczas dokonywania płatności należy dokładnie wypełnić wszystkie wymagane dane. (Sposób postępowania jest dokładnie opisany w formularzu płatności on-line). Możliwość nr 2 Wpłata darowizny przelewem na rachunek bankowy Stowarzyszenia św. Izydora z Sewilli (rachunek bankowy w Polsce). Wypełniając przelew należy podać następujące informacje: 1. Nazwę posiadacza rachunku: Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli 2. Nr rachunku bankowego: 73 1600 1156 0004 0601 7389 6080 3. Kwotę 4. Tytuł wpłaty: Darowizna na rzecz Stowarzyszenia św. Izydora z Sewilli Możliwość nr 3 Zakupienie "cegiełki" Chrześcijańskie kliparty i muzyka na płycie CD. Więcej informacji po kliknięciu w tytuł. Możliwość nr 4 Zakupienie wyśmienitych i słodkich wafli "Zdrojowe opłatki - Lazenske oplatky" Więcej informacji >>>

Za wszelką pomoc i wsparcie finansowe jak również duchowe, wszystkim składamy Bóg zapłać!