ISIDORUS
Reklama: Jak po różaniec, to tylko do Sklepu św. Izydora Drukuj
poniedziałek, 31 marca 2008, 18:00
Dodał: (Admin)
Sklep św. Izydora to jeden z największych sklepów internetowych oferujących dewocjonalia i artykuły kultu religijnego. Sklepik istnieje od listopada 2004 roku i zrealizował do dnia dzisiejszego kilka tysięcy zamówień złożonych głównie przez klientów z Czech, Polski, Słowacji, ale również z Austrii, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Ukrainy, Łotwy, Australii, Stanów Zjednoczonych, Kanady jak i Japonii czy Chin. Jednym z ważniejszych elementów sklepu jest jego dostępność w różnych językach, m.in. oprócz j. polskiego w j. czeskim, słowackim, angielskim, niemieckim i włoskim.

Sklep oferuje przede wszystkim alby kapłańskie i lektorskie, dalmatyki diakońskie, kapy i welony eucharystyczne, komże dla ministrantów, kapłanów, prałatów, kanoników oraz biskupów, ornaty zwykłe jak również wyszywane maszynowo i ręcznie oraz tzw. ornaty trydenckie. Dla służby ołtarza w ofercie posiada komże, sutanki ministranckie, kołnierze, alby itp. Ponadto w sklepie można zakupić stuły kapłańskie i diakońskie, stroje bizantyjskie, togi, bieliznę ołtarzową, krzyże drewniane i metalowe, lichtarze, naczynia liturgiczne (kielichy, pateny, ampułki), hostie i komunikanty, opłatki wigilijne i słodkie wafle, kadzidła, ubranka do chrztu i I-ej Komunii św., Różańce drewniane, kryształowe i srebrne na palec, figury i rękodzieła religijne, ikony, książki i CD, koszule kapłańskie, birety kapłańskie i biskupie, koloratki oraz wiele innych artykułów. W tej chwili można wybrać coś dla siebie lub parafii spośród ponad 900 artykułów opisanych w internetowym katalogu. Ponadto pracownicy Sklepu oferują wykonanie wszelkich artykułów na specjalne zamówienie (np. ornat ze specjalnym obrazkiem, haftem itp.).

W związku z tym, że większość produktów jest zamawiana bezpośrednio u producenta, ceny poszczególnych artykułów nie są wygórowane. Kolejną pozytywną cechą jest to, że nie musimy zaopatrywać się w kilku różnych sklepach i każdorazowo płacić za przesyłkę, lecz większość a nawet całe zamówienie może zostać zrealizowane właśnie w Sklepie św. Izydora. Sklep dla swoich stałych Klientów oferuje specjalne zniżki, natomiast przy większych zamówieniach ceny końcowe są negocjowane. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na pewno nie będziesz miał problemów z wybraniem upominku na prezent dla swojego ks. Proboszcza czy katechety.
Nie zwlekaj już dłużej! Odwiedź Sklep św. Izydora, zapoznaj się z ofertą i złóż zamówienie!
*** *** *** *** *** www.Sklep.Isidorus.Net Wyprzedaż w Sklepie św. Izydora Promocje w Sklepie św. Izydora Nowe produkty *** *** *** *** ***