ISIDORUS
Komentuj, recenzuj, pisz artykuły i newsy - odbierz kawę lub herbatę! Drukuj
wtorek, 2 września 2008, 0:00
Dodał: (Admin)
Przeczytałeś(aś) książkę, artykuł, wiadomość i chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi Internautami? Nic prostszego! Przeczytaj poniżej jak to uczynić i otrzymać jeszcze prezent w postaci kawy lub herbaty.

Jak przesłać do nas artykuł lub wiadomość? Jeżeli w Twoim otoczeniu dzieje się coś ciekawego, na co warto zwrócić uwagę i podzielić się z innymi, napisz do nas o tym. Nie musisz być wykwalifikowanym dziennikarzem ani wybitnym polonistą. Wystarczą dobre chęci i po chwili można napisać ciekawy, nawet niezbyt długi tekst. Po napisaniu tekstu należy go zapisać w formie dokumentu np. Word lub w formie dokumentu tekstowego (txt), lub po prostu wkleić treść do wiadomości e-mail. Gdzie przesłać? O tym dowiesz się na stronie z kontaktami. Jak dodać recenzję lub komentarz? Przeczytałeś(aś) artykuł, felieton, wiadomość lub recenzję książki i chcesz dodać własny komentarz lub własną recenzję? Nic prostszego. Pod każdym tekstem wystarczy kliknąć w odnośnik "Dodaj komentarz" lub "Dodaj recenzję" i wypełnić wymagane pola. Pamiętaj, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Co w zamian za to?

Największą nagrodą może być satysfakcja, że staliśmy się współpracownikami i poprzez wspólne tworzenie treści Portalu staliśmy się ewangelizatorami. Ponadto swój artykuł czy recenzję możesz pokazać swoim znajomym i przyjaciołom. Zobaczysz jak będą na Ciebie patrzeć. A ponadto jeśli w ciągu miesiąca zamieścisz minimum 15 komentarzy, recenzji lub artykułów i wiadomości (łącznie wszystkich) otrzymasz od nas miły podarunek w postaci wspaniałej i aromatycznej kawy Douwe Egberts lub smacznej herbaty Pickwick.

Na co czekasz? Prezenty są już przygotowane do wysyłki!