ISIDORUS
Czy jadłeś(aś) już zdrojowe opłatki? - Lazenske oplatky - Kurortoblaten Drukuj
środa, 16 lipca 2008, 15:00
Dodał: (Admin)
Portal Świętego Izydora przy współpracy z czeską Caritas zaprasza wszystkich Internautów do zakupienia wyśmienitych i na pewno znanych każdemu, kto był choć raz w Republice Czeskiej, "Lazenskych Oplatków" (tł. zdrojowe wafle). Zakupując ten produkt wspierasz akcje charytatywne Czeskiego Caritas oraz Portal św. Izydora.
Smaczne opłatki zdrojowe
Smaczne opłatki zdrojowe
Unita
Już w ubiegłym stuleciu tradycyjne opłatki zdrojowe były najbardziej ulubionym przysmakiem wczasowiczów z różnych stron świata odwiedzających czeskie uzdrowiska. Wyjątkowy smak opłatków, lekkość i charakterystyczny zapach były przyczyną ich niezwykłej popularności. Zapraszamy do wybrania czegoś z naszej oferty, sprawiając przyjemność sobie i swoim bliskim! Dostępne smaki: kakaowe, waniliowe, orzechowe, cynamonowe, kokosowe, sezamowe Opłatki można zakupić w Sklepiku św. Izydora - www.sklep.isidorus.net oraz w sklepiku www.dewocjonalia.otwarte24.pl

Zapraszamy do współpracy hurtownie spożywcze i sklepy internetowe! Przy odbiorze hurtowym ceny negocjowane! Asortyment dowieziemy na określone miejsce!