ISIDORUS
Ku świętości małżeństwa i rodziny Drukuj
sobota, 19 kwietnia 2008, 13:50
Dodał: (Admin)
W czasie 10 dni rekolekcji pochylimy się nad tekstem Listu do Efezjan dającego nam wytyczne odnośnie życia rodzinnego i przejdziemy przez wszystkie etapy naszego przybliżania się do Boga. Przyjrzymy się naszej jedności małżeńskiej, naszemu zaangażowaniu w życie religijne, następnie odnowimy relacje miedzy małżonkami tak by w konsekwencji dojść do właściwego spojrzenia na wychowanie dzieci. Dlatego zapraszamy na rekolekcje dla całych rodzin połączone ze wspólnym wypoczynkiem u podnóża naszych Polskich Tatr.

Tematy poszczególnych dni: - "Sakrament pokuty" - "Razem do świętości" - "Rodzina w kościele i parafii" - "Dialog małżonków" - "Etyczne wartości naturalnej regulacji poczęć" - "Jak słuchać by dzieci mówiły" - "Jak mówić by dzieci słuchały"
Widok na Tatry z Trybsza
Widok na Tatry z Trybsza
fot. T. Kaniewski
Rekolekcje dla rodzin są organizowane z inicjatywy kilku małżeństw i finansowane ze środków własnych. Dla wielu z nas wyjazd na takie rekolekcje wiąże się z podjęciem wyrzeczeń po to by móc sobie pozwolić na takie wakacje. Ale są też tacy, których nie stać na wyjazd mimo wielu wyrzeczeń. I dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich ludzi dobrego serca. Jeśli znają Państwo kogoś, kto chciałby pojechać na takie rekolekcje, ale ograniczają go finanse to może warto by zaproponować tej rodzinie dofinansowanie a może wystarczy tylko kupić bilet tak, by pomóc dotrzeć do Trybsza. Można też napisać do organizatorów (info@rekolekcjedlarodzin.pl) i zapytać jak mogę pomóc?! Wystarczy dobra wola by ktoś spędził wspaniałe wakacje! Rekolekcje odbędą się w małej miejscowości malowniczo położonej u podnóża Tatr. Większość czasu będziemy spędzać w gospodarstwie agroturystycznym, w którym do swojej dyspozycji będziemy mieli: pokoje jednorodzinne, stołówkę, ogrodzone boisko... Będziemy również uczęszczać do miejscowego kościółka oddalonego o około 200 m od ośrodka. Wolne chwile przeznaczymy na spacery nad rzekę Białkę, na "Skałki Janosika" i inne miejsca.
Zgłoszenia zawierające: Imiona, Nazwisko, wiek i ilość uczestników proszę przesyłać mailem na adres: bojan_tom [in] o2.pl