ISIDORUS
Trening komunikacji małżeńskiej czyli bliskie spotkania (Warszawa 20-22.06.08) Drukuj
czwartek, 1 maja 2008, 19:00
Dodał: (Admin)
Trening komunikacji małżeńskiej przeznaczony jest dla par małżeńskich i narzeczeńskich, które odczuwają potrzebę bardziej skutecznego porozumiewania się. Zapraszamy pary osób, które doświadczają trudności z dogadaniem się, zrozumieniem siebie nawzajem, doświadczają niejasności, chaosu i frustracji we wzajemnej komunikacji, zamiast oczekiwanej satysfakcji oraz te pary, które już na początku wspólnej drogi pragną uczyć się dobrej komunikacji. Należy jednak pamiętać, że skuteczne porozumienie w jakiejś sprawie nie musi być koniecznie porozumieniem satysfakcjonującym w zakresie własnych potrzeb.

Jeśli chcecie Państwo poznać i zrozumieć mechanizmy komunikowania się, pragniecie zmienić Waszą sytuację w tym zakresie - zapraszamy na trening komunikacji. Celem treningu jest zdobycie i pogłębienie umiejętności wyrażania potrzeb, zrozumienie i otwarte reagowanie na potrzeby partnera, jak też nauka negocjacji i pozytywnych komunikatów wobec siebie nawzajem. Trening prowadzi Wanda Trabert - znana, doświadczona psychoterapeutka, superwizor i nauczyciel psychoterapii, autorka wielu publikacji, pisze pod nazwiskiem: Wanda Sztander. Trening odbędzie się w Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury , który położony jest na skraju sosnowych lasów otwockich. Zakwaterowanie w pokojach o wysokim standardzie z łazienkami. W przypadku narzeczonych pokoje jednoosobowe. Więcej informacji o ośrodku na stronie: www.eccc.pl W programie treningu przewidziane są 2 godzinne przerwy obiadowe, co stwarza także możliwość wiosennego odpoczynku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PARY!

Termin treningu: 20-22 czerwca 2008r Miejsce: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie - Falenicy Koszt całkowity: 560 zł od osoby. Pokrywa on 25 godzin zajęć grupowych z dwoma trenerami, zakwaterowanie i wyżywienie. Nie jest możliwe dojeżdżanie na zajęcia, wszyscy uczestnicy na czas treningu zakwaterowani są w ośrodku. Liczba uczestników: do 12 osób. W przypadku braku odpowiedniej liczby zgłoszeń, trening może zostać odwołany. Zgłoszenia: potwierdzone wpłatami zaliczek w wysokości 300 zł od osoby przyjmujemy do dnia 10 czerwca 2008 r. Forma zgłoszenia: telefonicznie (22) 371 53 23, 0-603-175-407 lub przez email: fundacja@inigo.org.pl

Informacja nadesłana z INIGO

Dowiedz się więcej o: Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO Treningu komunikacji małżeńskiej