ISIDORUS katalog www stránek
Dnes je sobota, 13. dubna 2024    
Přihlásit se | RegistraceKatalog www stránek
Přidat odkaz Katalog www stránek Naposledy přidáno Nejoblíbenější stránky Nejvíce oceněné Podmínky umístění odkazu Odkaz Premium Ceník firemních odkazů

Zpět Zpět

Podmínky zvýrazňování odkazů v katalogu stránek "Premium"


1. Tyto pravidla určují podmínky pro vkládání a zvýrazňování odkazů v katalogu stránek Portálu svatého Isidora, provozovaného Sdružením svatého Isidora ze Sevilly.

2. Uživatel jehož odkaz byl schválen redakci portálu a uveřejněn v katalogu stránek může požádat o zvýraznění odkazu formou přednostního výpisu.

3. Zájemce o tuto službu při vložení odkazu označí poličko "Premium" nebo kdykoliv po schválení, bude kontaktovat redakce.

4. O službo premium nelze požádat u odkazů směrujících na webové stránky na politických stran, propagujících volební programy a kandidáty k státním nebo komunálním úřadům.

5. V případě, že majitel stránek, nebo kdokoliv pověřený majitelem, po objednání služby premium změní obsah stránek tak, že bude v rozporu s 4. bodem těchto podmínek, zvýraznění bude odstraněno a platba za ni nebude vracená.

6. O službu premium lze požádat na dobu měsíce, dvou měsíců, půl roku, roku a permanentně. Permanentní služba platí jako každoročně prodlužovaná roční objednávka této služby.

7. Aktuální je vždy dostupný na stránkách portálu. Změny ceníku platí vždy pro nové objednávky a v případě permanentního odkazu premium

8. Platbu za službu premium uživatel může provést pouze bankovním převodem a složenkou A.

9. Žadatel o službu premium má 14 dnů na reklamace počínaje od schválení odkazu, jeho odmítnutí nebo provedení jakékoliv změny.

10. Sdružení jako správce portálu a katalog nese zodpovědnost pouze do výše poukázané za služby částky.

11. Tento řád platí ode dne zveřejnění.


Dáno u sv. Inocence, 17.4.2008.


Rychlá navigace:

Doporučujeme:

Provozovatel:

© 2002-2015 Křesťanský Portál Svatého Isidora
Patrona Internetu a Internautů, ISSN 1803-1285
Vydavatel:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Šéfredaktor:
Tomasz Adam Kaniewski
Zástupce pro českou sekci:
Jakub Sowinski
Adresa redakce:
Redakce Isidorus.Net,
ul. Šafránice 555,
547 01 Náchod;
Bankovní spojení:
Poštovní spořitelna
221929497 / 0300
Projekt a zpracování:


Česká verze Wersja polska

0.01362395