ISIDORUS o sv. Isidorovi
Dnes je neděle, 21. dubna 2024    
Přihlásit se | RegistraceNejnovější:
Isidorus
O nás
Působení
Pro tisk
Zpět Zpět
Spolupráce s katolickým tiskem Tiskni
čtvrtek, 17 dubna 2008, 11:35
Přidal: Jakub Sowiński (Jakub)
Součásti katolické kultury, na kterou se zaměřuje obnovený Portál sv. Isidora, je tisk. Rádi bychom proto pozvali ke spolupráci všechny vydavatele.
Cílem spolupráce je rozšiřování informací o vydávaných časopisech, a to pomocí informačního boxu a článků z nově připravovaného nebo aktuálního čísla, jež by mohly čtenáře zvláště zajímat a upoutat jejich pozornost.

Každá spolupráce se řídí nějakými podmínkami. Ty naše jsou celkem jednoduché. Vydavatele prosíme, aby na svých webových stránkách umístil náš banner nebo ikonku (button). Tak budou návštěvníci vašich webových stránek mít možnost navštívit naše stránky a informovat se o dalších nakladatelstvích a jejich nabídce. Tímto jednoduchým systémem vznikne dobře propojená informační síť.

Je samozřejmé, že kromě ikonky by měl vydavatel posílat také nějaké materiály k publikaci. Mohou to být fragmenty článků (nebo dokonce i vybrané celé články) či souhrn informací o novém čísle. Počet zaslaných materiálů je na vás.

Kromě toho vydavatelům nabízíme další možnost propagace, pomocí formuláře objednávání předplatného. Díky němu si může návštěvník portálu, jehož zaujme nějaký časopis, si ho hned objednat. Pokud byste zvolili tuto rozšířenou formu spolupráce, žádali bychom 1 % z hodnoty předplatného, a to formou daru pro Sdružení svatého Isidora ze Sevilly.

Navíc nabízíme logistické řešení pro objednávání předplatného do zahraničí (bez dodatečných poplatků pro vydavatele), a to díky s námi spolupracujícímu internetovému obchodu. Budete-li mít zájem, podrobnosti pošleme Vám emailem.

Rovněž může každý vydavatel na portálu svatého Isidora pořádat soutěž, ve které bude výhrou předplatné jím vydávaného časopisu nebo jeho jedno číslo.

V případě zajmu nás, prosíme, kontaktujte.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Váše názory: Přidejte svůj komentář Číst vše (0)
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.
Přihlásit se:
Jméno: Heslo: Přihlásit se trvale!   
   Zaregistrujte se
K tomuto tématu nejsou žádné příspěvky. Váš může být první.

Rychlá navigace:

Doporučujeme:

Provozovatel:

© 2002-2015 Křesťanský Portál Svatého Isidora
Patrona Internetu a Internautů, ISSN 1803-1285
Vydavatel:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Šéfredaktor:
Tomasz Adam Kaniewski
Zástupce pro českou sekci:
Jakub Sowinski
Adresa redakce:
Redakce Isidorus.Net,
ul. Šafránice 555,
547 01 Náchod;
Bankovní spojení:
Poštovní spořitelna
221929497 / 0300
Projekt a zpracování:


Česká verze Wersja polska

0.02980399