ISIDORUS o św. Izydorze
Dzisiaj jest środa, 22. maja 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Isidorus
O nas
Nasze dzieła
Dla prasy
Powrót Powrót
Spolupráce s katolickým tiskem Drukuj
czwartek, 17 kwietnia 2008, 11:35
Dodał: Jakub Sowiński (Jakub)
Součásti katolické kultury, na kterou se zaměřuje obnovený Portál sv. Isidora, je tisk. Rádi bychom proto pozvali ke spolupráci všechny vydavatele.
Cílem spolupráce je rozšiřování informací o vydávaných časopisech, a to pomocí informačního boxu a článků z nově připravovaného nebo aktuálního čísla, jež by mohly čtenáře zvláště zajímat a upoutat jejich pozornost.

Každá spolupráce se řídí nějakými podmínkami. Ty naše jsou celkem jednoduché. Vydavatele prosíme, aby na svých webových stránkách umístil náš banner nebo ikonku (button). Tak budou návštěvníci vašich webových stránek mít možnost navštívit naše stránky a informovat se o dalších nakladatelstvích a jejich nabídce. Tímto jednoduchým systémem vznikne dobře propojená informační síť.

Je samozřejmé, že kromě ikonky by měl vydavatel posílat také nějaké materiály k publikaci. Mohou to být fragmenty článků (nebo dokonce i vybrané celé články) či souhrn informací o novém čísle. Počet zaslaných materiálů je na vás.

Kromě toho vydavatelům nabízíme další možnost propagace, pomocí formuláře objednávání předplatného. Díky němu si může návštěvník portálu, jehož zaujme nějaký časopis, si ho hned objednat. Pokud byste zvolili tuto rozšířenou formu spolupráce, žádali bychom 1 % z hodnoty předplatného, a to formou daru pro Sdružení svatého Isidora ze Sevilly.

Navíc nabízíme logistické řešení pro objednávání předplatného do zahraničí (bez dodatečných poplatků pro vydavatele), a to díky s námi spolupracujícímu internetovému obchodu. Budete-li mít zájem, podrobnosti pošleme Vám emailem.

Rovněž může každý vydavatel na portálu svatého Isidora pořádat soutěž, ve které bude výhrou předplatné jím vydávaného časopisu nebo jeho jedno číslo.

V případě zajmu nás, prosíme, kontaktujte.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01797199