ISIDORUS tisk
Dnes je sobota, 13. dubna 2024    
Přihlásit se | RegistraceNejnovější:
Noviny
Katolický týdeník
Měsíčníky
Dvouměsíčník
Čtvrtletník
Zpět Zpět
KaTyd: Jak se žije českým rodinám Tiskni
čtvrtek, 8 května 2008, 13:01
Přidal: (Admin)
Jak prožívat manželství jako svátek 365 dní v roce? Jakou roli hraje v dnešní době rodina? Na tyto otázky odpovídá barevná příloha, která zároveň představuje ostravské Centrum pro rodinu a sociální péči. Rodinné problematice se věnuje také komentář Marie Mesanyové na úvodní straně KT.


Na téže straně se čtenáři mohou dočíst o novém díle sochaře Otmara Olivy - zvonech olomoucké katedrály. Domácí zpravodajství informuje o devátém ročníku studentského Velehradu, o pomoci nizozemských studentů při opravách kostela v Týně nad Bečvou či o obnovené tradici filipojakubské poutě ve Zlíně.

Zahraniční zpravodajství se věnuje ojedinělé letecké pouti do Lurd, kterou pořádají Maltézští rytíři – poutníci jsou pacienti upoutaní na vozík či lůžko.

Tematická dvoustrana nese název Jak se žije českým rodinám, zejména po 1. lednu 2008. O prorodinné politice hovoří pak poslanec KDU-ČSL Tomáš Kvapil. Strana odpověden se zabývá tematikou andělů a poodhaluje pozadí mormonských sekt.

Strana kultury přináší recenzi nového filmu Petra Zelenky Karamazovi. Redaktor KT navštívil neobyvklou farnost Zhoř - ta oficiálně neexistuje, přesto je. Katolický týdeník uzavírá rozhovor s Českou Miss 2008 Eliškou Bučkovou, která obhajuje svou roli katoličky na poli modelingu. KT vychází s přílohou Perspektivy.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger

Rychlá navigace:

Doporučujeme:

Provozovatel:

© 2002-2015 Křesťanský Portál Svatého Isidora
Patrona Internetu a Internautů, ISSN 1803-1285
Vydavatel:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Šéfredaktor:
Tomasz Adam Kaniewski
Zástupce pro českou sekci:
Jakub Sowinski
Adresa redakce:
Redakce Isidorus.Net,
ul. Šafránice 555,
547 01 Náchod;
Bankovní spojení:
Poštovní spořitelna
221929497 / 0300
Projekt a zpracování:


Česká verze Wersja polska

0.03445506