ISIDORUS prasówka
Dzisiaj jest poniedziałek, 26. lutego 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Z dzienników
Z tygodników
Z miesięczników
Z dwumiesięczników
Z kwartalników
Powrót Powrót
KaTyd: Jak se žije českým rodinám Drukuj
czwartek, 8 maja 2008, 13:01
Dodał: (Admin)
Jak prožívat manželství jako svátek 365 dní v roce? Jakou roli hraje v dnešní době rodina? Na tyto otázky odpovídá barevná příloha, která zároveň představuje ostravské Centrum pro rodinu a sociální péči. Rodinné problematice se věnuje také komentář Marie Mesanyové na úvodní straně KT.


Na téže straně se čtenáři mohou dočíst o novém díle sochaře Otmara Olivy - zvonech olomoucké katedrály. Domácí zpravodajství informuje o devátém ročníku studentského Velehradu, o pomoci nizozemských studentů při opravách kostela v Týně nad Bečvou či o obnovené tradici filipojakubské poutě ve Zlíně.

Zahraniční zpravodajství se věnuje ojedinělé letecké pouti do Lurd, kterou pořádají Maltézští rytíři – poutníci jsou pacienti upoutaní na vozík či lůžko.

Tematická dvoustrana nese název Jak se žije českým rodinám, zejména po 1. lednu 2008. O prorodinné politice hovoří pak poslanec KDU-ČSL Tomáš Kvapil. Strana odpověden se zabývá tematikou andělů a poodhaluje pozadí mormonských sekt.

Strana kultury přináší recenzi nového filmu Petra Zelenky Karamazovi. Redaktor KT navštívil neobyvklou farnost Zhoř - ta oficiálně neexistuje, přesto je. Katolický týdeník uzavírá rozhovor s Českou Miss 2008 Eliškou Bučkovou, která obhajuje svou roli katoličky na poli modelingu. KT vychází s přílohou Perspektivy.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.05420804