ISIDORUS
Zaproszenie do patronatu w konkursie Drukuj
czwartek, 21 maja 2009, 19:16
Dodał: (Admin)
Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli oraz redakcja Portalu św. Izydora - Patrona Internetu i Internautów przygotowuje drugą edycję konkursu pt. "Kapliczka mojego dzieciństwa. Kapliczka na mojej drodze". Konkurs odbywał się już w zeszłym roku w okresie od czerwca do września i nadesłano ponad 500 prac fotograficznych.

Konkurs ma na celu zapoznanie Internautów i nie tylko z małą architekturą sakralną w Polsce i na świecie. Ponadto ma przybliżyć sens stawiania kapliczek, opiekowania się nimi i uzyskaniem środków na renowację tych najcenniejszych, najpiękniejszych i najstarszych. W związku z powyższym postanowiliśmy zwrócić się z prośbą do wszystkich Internautów, instytucji, firm, sklepów i osób prywatnych o pomoc w zorganizowaniu kolejnej edycji konkursu oraz przygotowania materiałów niezbędnych do wykonania dokumentacji związanej z renowacją czy informacją o zapomnianym miejscu. Jakiej pomocy oczekujemy? 1). Wsparcie fotograficzne - przesyłanie fotografii kapliczek i krzyży przydrożnych 2). Wsparcie sponsorskie konkursu - przekazanie na cele konkursu nagród w postaci książek oraz artykułów (np. fotograficznych) oraz wsparcie finansowe (na przesyłki pocztowe itp.) 3). Wsparcie sponsorskie renowacji - przekazanie dobrowolnej kwoty, która zostanie wykorzystana na renowację wybranej(-ych) przez Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli kapliczek czy krzyży przydrożnych 4). Objęcie konkursu patronatem medialnym (internet, prasa, radio, TV itp.) - promocja konkursu i prezentacja prac konkursowych Co oferujemy w zamian za pomoc? 1). Informacja o sponsorze w prasie i internecie z możliwością zamieszczenia logo lub reklamy graficznej 2). Informacja o darczyńcy przy odrestaurowanych kapliczkach 3). Umieszczenie bannera, logo, reklamy lub innej wcześniej określonej z organizatorem reklamy, która zostanie zamieszczona na planszach z fotografiami podczas wystaw zorganizowanych przez Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli

Tegoroczna edycja konkursu planowana jest w terminie od 3.07.2009 do 29.09.2009 r.

Szczegółowych informacji udzielimy pod następującym adresem:

redakcja @ isidorus.net

Za wszelkie propozycje związane z organizacją konkursu oraz renowacji kapliczek wszystkim serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać! Rachunek bankowy Stowarzyszenia św. Izydora z Sewilli:

73 1600 1156 0004 0601 7389 6080 Fortis Bank, oddz. Wrocław

Dary sponsorskie na nagrody w konkursie można przekazywać na adres:

Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli Skrytka pocztowa 59 57-350 Kudowa-Zdrój

POLECAMY: Informacja o I-ej edycji konkursu