ISIDORUS
Kawa, ciastko, zupa a może mięso z grilla? - zajrzyj do nowego działu Portalu św. Izydora Drukuj
piątek, 21 listopada 2008, 21:00
Dodał: (Admin)
Drodzy Internauci ! Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Wam nowy dział naszego Portalu "Poradnik kulinarny". Dział ten ma na celu wspólne utworzenie najczęściej wykonywanych i spożywanych przez nas potraw. Oprócz jedzenia będziemy tam zamieszczać porady związane z savoir-vivre przy stole lub przy spożywaniu poszczególnych potraw czy produktów spożywczych.

"Poradnik kulinarny" to dział tworzony przede wszystkim przez Was - Internautów. Na pewno każdy z Was potrafi przygotować jakieś szczególne danie czy posiłek. Na pewno każdy z Was ma sprawdzony przepis na ciasto czy jajecznicę. Dlaczego miałbyś ten sekretny przepis zatrzymywać tylko dla siebie? Podziel się z innymi i opisz jak należy przygotować Twoją wyśmienitą potrawę. Jak dodać przepis? Nie jest to trudne. Najpierw należy się zalogować jako użytkownik Portalu (jeżeli jeszcze nie zostałeś użytkownikiem Portalu, zarejestruj się). Po zalogowaniu się należy kliknąć na odnośnik "Dodaj artykuł" znajdujący się na samym dole strony. Następnie wybrać odpowiedni dział i wpisać przepis. Jeżeli posiadasz zdjęcie potrawy, możesz je przesłać do naszej redakcji e-mailem na adres

redakcja @ isidorus.net

Co otrzymam w zamian za przepisy? Po pierwsze dzięki dodanemu przepisowi, ktoś inny będzie mógł z niego skorzystać i wykonać wykwintną potrawę wg Twoich wskazówek. Po drugie, masz szansę raz w miesiącu otrzymać nagrodę książkową za najlepszy przepis. Czy ktoś może mi poradzić? Jeżeli chodzi o sprawy kulinarne to na pewno możesz liczyć na naszą pomoc. Zadaj nam swoje pytanie, a my postaramy się w miarę krótkim terminie na nie odpowiedzieć na łamach nowego działu. Ponadto możesz zadawać pytania pod każdym przepisem "komentarzach". Wykonałem potrawę wg przepisu z "Poradnika kulinarnego" i chciałbym(chciałabym) podzielić się swoim zdaniem z autorem i innymi internautami. Gdzie mogę to uczynić? Swoją opinię można dodać pod określonym przepisem. Wystarczy kliknąć w "Dodaj komentarz" i wypełnić wymagane pola. Za wszystkie opinie z góry dziękujemy.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi przepisami oraz do komentarzy i zadawania pytań.