ISIDORUS wydawnictwa
Dzisiaj jest środa, 12. czerwca 2024    
Logowanie | RejestracjaIndeks książek wg autorów Zabawka BogaPokonać szatana. Egzorcysta czy psychiatra?7 Tajemnic Spowiedzi SentencjeCzwarta tajemnica Fatimska?Europo nie możesz żyć bez BogaKomentarz do ksiąg Nowego TestamentuKomentarz do ksiąg Starego TestamentuKomentarz do EwangeliiZobacz pozostałe WydawnictwaRafael TYNIEC WAM Wyd. Karmelitów Bosych ZnakZobacz pozostałe Księgarnie internetoweGloria24.plZobacz pozostałe Księgarnie w miastachCzęstochowa Bydgoszcz Gniezno Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Powrót PowrótKsięgarnia św. Jacka Sp. z o.o.

Księgarnia św. Jacka Sp. z o.o.

Wydawnictwo Księgarni św. Jacka łączy w sobie dwie cechy: tradycję i nowoczesność. Bo choć powstało już w 1925 roku, wydawane tutaj książki do dziś cieszą się uznaniem Czytelników. Publikuje księgi liturgiczne, słowniki i książki z dziedziny: teologii, historii, kultury, literatury, małżeństwa i rodziny oraz książki dla dzieci i młodzieży.

Hurtownia Księgarni św. Jacka poleca ofertę wydawniczą z całego kraju, jak również katechizmy, księgi liturgiczne, pomoce duszpasterskie i katechetyczne oraz dewocjonalia. płyty DVD i Audio CD. W naszej ofercie są książki z następujących dziedzin: teologia, duchowość, historia i kultura, literatura, małżeństwo i rodzina oraz książki dla dzieci i młodzieży. Księgarnia św. Jacka szczególnie poleca modlitewniki i książeczki dla dzieci, skarbce komunijne, skarbce dużym drukiem, pamiątki ślubu. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców. U nas do nabycia różańce, świece oraz na zamówienie stroje komunijne!

Polecamy również nowości książkowe, takie jak:

„Uwolnić się z sieci” - książka dla każdego, kto korzysta z Internetu. Pomaga zdemaskować ukryte w sieci zasadzki, w które łatwo może wpaść każdy jej użytkownik, narażając się na niebezpieczeństwo uzależnienia.
„Wszystkie nasze dzienne sprawy…” – modlitewnik dla rodzin, zawierający m. in. modlitwy w sprawach trudnych, a nawet beznadziejnych; modlitwy przez wstawiennictwo świętych patronów życia rodzinnego; modlitwy za zagubione w życiu dzieci i współmałżonków.
„Orzeźwiające krople rosy” – rodzaj modlitewnika, w którym każdy, kto przeżywa życiowe trudności lub zmaga się z jakimikolwiek duchowymi czy psychicznymi problemami, może znaleźć pocieszenie i pomoc
„Rok reportera” – książka jest zbiorem reportaży dziennikarza telewizyjnego Piotra Kraśki z jego podróży na Bliski Wschód, do Afryki i Ameryki z lat 1996–2005.
a także doskonały prezent dla każdej mamy i żony – książka „Jak dobrze być mamą”.

Księgarnia św. Jacka to również swoista centrala zaopatrzeniowa dla każdego księdza i jego parafii. Tutaj do nabycia stroje liturgiczne, paramenty liturgiczne, wina mszalne, komunikanty itp. Proponujemy prosty sposób zaopatrywania Parafii: wystarczy złożyć zamówienie (telefonicznie, faksem lub mailem). Dla stałych klientów rabaty i promocje cenowe. Zamówienia będą realizowane własnym transportem i na koszt Księgarni (tel. 0 604 538 041; fax: 32/259 78 25; mail: lukasz@ksj.pl)

Sklepy Księgarni św. Jacka to osiemnaście placówek opatrzonych logiem firmowym księgarni położonych w samym centrum bądź przy ważnych duktach komunikacyjnych. Zapraszamy do Katowic, Chorzowa, Zabrza, Bytomia, Gliwic, Mikołowa, Pszczyny, Pszowa, Rybnika, Wodzisławia, Żor, Opola, Częstochowy i Bielska- Białej.

Polecamy nasz internetowy salon www.ksj.pl gdzie prowadzona jest sprzedaż wydawnictw własnych, a docelowo - wszystkich towarów dostępnych w naszych sklepach i hurtowni.


Hasło reklamowe: „…słowa przybliżają do Słowa”


Dane teleadresowe:
Katowice (Polska)
Telefon: 032 355 48 00 lub 032 519 546 100
Fax: 032 259 78 25
Web: www.ksj.pl
E-mail: biuro@ksj.pl
Nowości wydawnicze
ks.Jerzy Dadaczyński "W krainie bez księżyca"

ks.Jerzy Dadaczyński
"W krainie bez księżyca"

Cena: 22,00 zł
praca zbiorowa pod kierunkiem Joanny Borczon "Aniołki z Bracklesham"

praca zbiorowa pod kierunkiem Joanny Borczon
"Aniołki z Bracklesham"

Cena: 16,00 zł
Kimberly Young, Patrice Klausing OSF "Uwolnić się z sieci"

Kimberly Young, Patrice Klausing OSF
"Uwolnić się z sieci"

Cena: 25.00 zł

Gabriela Pindur - "Wszystkie nasze dzienne sprawy..."ks. Tadeusz Jania - "„Za duży wiatr na moją wełnę”. Mocowanie się z Bogiem"

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.02156591