ISIDORUS wydawnictwa
Dzisiaj jest niedziela, 14. lipca 2024    
św. Kamila de Lellis, prezbitera
Logowanie | RejestracjaIndeks książek wg autorów Zabawka BogaPokonać szatana. Egzorcysta czy psychiatra?7 Tajemnic Spowiedzi SentencjeCzwarta tajemnica Fatimska?Europo nie możesz żyć bez BogaKomentarz do ksiąg Nowego TestamentuKomentarz do ksiąg Starego TestamentuKomentarz do EwangeliiZobacz pozostałe WydawnictwaRafael TYNIEC WAM Wyd. Karmelitów Bosych ZnakZobacz pozostałe Księgarnie internetoweGloria24.plZobacz pozostałe Księgarnie w miastachCzęstochowa Bydgoszcz Gniezno Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Powrót PowrótEDYCJA ŚWIĘTEGO PAWŁA

EDYCJA ŚWIĘTEGO PAWŁA

Towarzystwo Świętego Pawła w działalności apostolskiej posługuje się wydawnictwem, które posiada swoją nazwę oraz znak towarowy, umieszczany na wszystkich produktach. Na początku działalności wydawniczej w Polsce nosiło ono nazwę Edycja Paulińska. Jego symbol stanowiły inicjały tej nazwy: ep, które były umieszczane na wszystkich produktach apostolskich.

W 1992 r. pauliści zebrani na VI Kapitule Generalnej przyjęli nowy znak, który obowiązuje wszystkie wydawnictwa paulińskie na świecie. Jednocześnie stał się on symbolem zgromadzenia. Jest to prosty znak graficzny, posiadający własną symbolikę. Znakowi towarzyszy napis, który powinien zawierać słowa: Święty Paweł, co pozwala na jednoznaczne umieszczenie danego produktu w nurcie ewangelizacyjnej posługi Towarzystwa Świętego Pawła. Dlatego też przyjęto nową nazwę dla wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła.

Edycja Paulińska, później Edycja Świętego Pawła była pierwszym w Polsce multimedialnym wydawnictwem katolickim. Wykorzystywanie różnych nośników wzbogaciło przekaz ewangelicznych prawd wiary w nowe środki wyrazu. Treści, jakie Edycja Świętego Pawła przekazuje w produktach apostolstwa wydawniczego, są zgodne z duchem chrześcijańskim i ukierunkowane do szerokiego kręgu odbiorców.


Dane teleadresowe:
ul. św. Pawła 13/15
42-221 Częstochowa (Polska)
Telefon: +48 34 362 06 89
Fax: 48 34 362 09 89
Web: www.edycja.pl
E-mail: edycja@edycja.pl
Nowości wydawnicze
Długosz Antoni, bp. "Europo nie możesz żyć bez Boga"

Długosz Antoni, bp.
"Europo nie możesz żyć bez Boga"

Cena: 29,95 zł
Praca zbiorowa "YOUCAT. Katechizm Kościoła Katolickiego dla młodych"

Praca zbiorowa
"YOUCAT. Katechizm Kościoła Katolickiego dla młodych"

Cena: 29.99 zł
Saverio Gaeta; Andrea Tornielli "Ojciec Pio. Święty, czy oszust?"

Saverio Gaeta; Andrea Tornielli
"Ojciec Pio. Święty, czy oszust?"

Cena: 29,90 zł

Nawrocka Małgorzata - "Anhar. Powieść antymagiczna. (nowe wydanie)"Półtawska Wanda - "Beskidzkie rekolekcje. Dzieje przyjaźni księdza Karola Wojtyły z rodziną Półtawskich"Zespół Biblistów Polskich - "Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu"Królikowski Janusz ks. - "Aby królował Chrystus! Teologia i kult Chrystusa Króla i Jego Najświętszego Serca"Claire Cloninger, Curt Cloninger - "Kolejny e-mail od Pana Boga"Claire Cloninger, Curt Cloninger - "e-mail od Pana Boga do nastolatka"Andy Cloninger - "e-mail od Pana Boga do mężczyzn"Claire Cloninger - "e-mail od Pana Boga do kobiet"Claire Cloninger i Andy Cloninger - "e-mail od Pana Boga do dzieci"Benedykt XVI - "Boża rewolucja"Zespół Biblistów Polskich - "Pismo Święte Nowego Testamentu i Psalmy"

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01571893