ISIDORUS wydawnictwa
Dzisiaj jest niedziela, 14. lipca 2024    
św. Kamila de Lellis, prezbitera
Logowanie | RejestracjaIndeks książek wg autorów Zabawka BogaPokonać szatana. Egzorcysta czy psychiatra?7 Tajemnic Spowiedzi SentencjeCzwarta tajemnica Fatimska?Europo nie możesz żyć bez BogaKomentarz do ksiąg Nowego TestamentuKomentarz do ksiąg Starego TestamentuKomentarz do EwangeliiZobacz pozostałe WydawnictwaRafael TYNIEC WAM Wyd. Karmelitów Bosych ZnakZobacz pozostałe Księgarnie internetoweGloria24.plZobacz pozostałe Księgarnie w miastachCzęstochowa Bydgoszcz Gniezno Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Powrót PowrótKarmelitánské nakladatelství s.r.o.

Karmelitánské nakladatelství s.r.o.

Karmelitánské nakladatelství vzniklo v roce 1991 jako jedno z mnoha nových nakladatelství duchovní literatury u nás.

V prvních letech činnosti věnovalo největší pozornost základním dílům karmelitánské spirituality. Čtenáři se tak mohli po několika desetiletích opět setkat s díly Terezie z Avily, Jana od Kříže a Terezie z Lisieux. V průběhu dalších let se ke Karmelitánské spiritualitě přiřadila druhá ediční oblast pod názvem Duchovní život. Zde bylo představeno několik desítek titulů našich i zahraničních autorů. Mezi nejúspěšnější bezesporu patří Anselm Grün - německý benediktin, jehož knihy vyšly v Karmelitánském nakladatelství v nákladu přesahujícím 100 tisíc prodaných výtisků. Velké čtenářské pozornosti se těší také knihy Józefa Augustyna, Wilfrida Stinissena, Raniero Cantalamessy a mnoha dalších. Karmelitánské nakladatelství se snaží prezentovat i české autory duchovní literatury. Velký ohlas získaly knihy Vojtěcha Kodeta, Aleše Opatrného a Kateřiny Lachmanové.

Významnou součást edičního plánu tvoří publikace, které jsou věnovány mládeži. Jedná se nejen o tituly z oblasti duchovního života, ale pozornost je věnována i pastoračním tématům a oddychové četbě. Vyhledávané téma o vztazích a sexualitě též nezůstávají v našem nakladatelství opomenuta. V současném edičním profilu mají významné místo knihy z oblastí biblistiky, liturgie, homiletiky, pastorace a teologie.


V roce 1999 vyšel obsáhlý Slovník spirituality, který slouží jako průvodce světem současné křesťanské spirituality. V oblasti biblistiky stojí za pozornost Stuttgartský novozákonní komentář, jehož 18-ti svazkový soubor se blíží po několika letech k úspěšnému završení. Pro všechny milovníky encyklopedických publikací nabízí nakladatelství bohatý výběr publikací z oborů církevních dějin, religionistiky a výtvarného umění. V roce 1999 zde vyšla jako 500. publikace obsáhlá encyklopedie pod názvem 2000 let křesťanství. Široký záběr doplňují v současné době také dárkové publikace a nová edice beletrie.


V současné době tak může nabídka Karmelitánského nakladatelství oslovit nejširší okruh zájemců nejen o duchovní literaturu.


Dane teleadresowe:
Thákurova 3
160 00 Praha (Česká republika)
Telefon: +420 220 181 350
Fax: +420 220 181 390
Web: www.kna.cz
E-mail: praha@kna.cz
Nowości wydawnicze
Kukal Petr "Tajemství Panské zahrady"

Kukal Petr
"Tajemství Panské zahrady"

Cena: 99 Kč
Kohut Vojtěch "Moudrost mystiků"

Kohut Vojtěch
"Moudrost mystiků"

Cena: 109 Kč
Amorth Gabriele "Mariánské inspirace"

Amorth Gabriele
"Mariánské inspirace"

Cena: 149 Kč

Daniel J. Harrington - "SACRA PAGINA: Evangelium podle Matouše"Raniero Cantalamessa - "Život pod vládou Kristovou (3.vydání)"Walter Kasper - "Duchovní ekumenismus - Praktické podněty k jeho uskutečňování"Kongregace pro bohoslužbu - "Breviář - Denní modlitba církve"Sally Ann Wrightová; Paola Bertoliniová Grudinová - "Bible v otázkách"Papežská rada pro spravedlnost a mír - "Kompendium sociální nauky církve"

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.03637886