ISIDORUS nowości wydawnicze
Dzisiaj jest sobota, 18. maja 2024    
Logowanie | RejestracjaIndeks książek wg autorów Zabawka BogaPokonać szatana. Egzorcysta czy psychiatra?7 Tajemnic Spowiedzi SentencjeCzwarta tajemnica Fatimska?Europo nie możesz żyć bez BogaKomentarz do ksiąg Nowego TestamentuKomentarz do ksiąg Starego TestamentuKomentarz do EwangeliiZobacz pozostałe WydawnictwaRafael TYNIEC WAM Wyd. Karmelitów Bosych ZnakZobacz pozostałe Księgarnie internetoweGloria24.plZobacz pozostałe Księgarnie w miastachCzęstochowa Bydgoszcz Gniezno Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Powrót Powrót
Tomasz Adam Kaniewski: "ČEŠTINA - Podstawowy kurs języka czeskiego"
Kliknij na obrazku

Ta mała książeczka pt. ČEŠTINA – Czeszczyzna, owoc wieloletniej pracy autora, nie chce być niczym innym, jak tylko oknem otwartym na poznawanie języka naszych południowych sąsiadów – Czechów. Na pewno okaże się też użyteczną pomocą w przygotowaniu do egzaminów z języka czeskiego, ale przede wszystkim wesprze w trakcie podróży do Republiki Czeskiej i porozumiewania się z jej obywatelami.

Książka zawiera wiele ciekawych tekstów, które mają na celu oswoić nas z pisaniem i czytaniem jak również ogromną ilość słówek i zwrotów ułożonych tematycznie, podstawy gramatyki języka czeskiego wraz z przykładami, przysłowia czeskie i wiele innych ciekawostek językowych.

Każdy kursant po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich lekcji zdobędzie podstawowe umiejętności posługiwania się tym językiem na co dzień.


KOSZT WYSYŁKI:

List polecony priorytetowy - 7,50 zł (przy płatności z góry na rachunek bankowy)
Przesyłka pobraniowa priorytetowa - 14,50 zł

Powyższe koszty dotyczą przesyłki jednego egzemplarza książki. W przypadku zamówienia większej ilości egzemplarzy należy przesłać wcześniej zapytanie o koszt przesyłki.UWAGA SPRZEDAWCY I PROWADZĄCY SKLEPY INTERNETOWE!
Jesteś sprzedawcą, prowadzisz księgarnię tradycyjną lub internetową, sprzedajesz na Allegro? Ten produkt do nabycia u nas w cenach hurtowych. Napisz e-mail, aby uzyskać więcej szczegółów. Atrakcyjne warunki współpracy.

Tytuł: ČEŠTINA - Podstawowy kurs języka czeskiego
Autor: Tomasz Adam Kaniewski
Wydawnictwo: Tomasz Adam Kaniewski
ISBN: 978-83-60478-05-9
Oprawa: miękka
Stron: 132
Format: 145 x 205
Cena: 26.50 zł
Informacje dodatkowe: 6% żniżki dla studentów i nauczycieli

 Ocena: 3.0/5 Głosów: 5546 
Wydawnictwo:
Tomasz Adam Kaniewski

Zamów wybraną pozycję!

Powyższą pozycję można zakupić w:
www.Jezyk-Czeski.info
Recenzje czytelników
Napisz recenzję
Aby dodać recenzję, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Kalasancjusz - 2.10.2009
Jedyny na rynku księgarskim podręcznik do nauki języka czeskiego
przygotowany z niezwykłą starannością i z myślą o tych, co naprawdę chcą się nauczyć tego języka. Przejrzyście opracowane lekcje składające się z czytanki, wyjaśnienia słówek i pojęć oraz gramatyki wraz z przykładami będą pomocne w nauce i szybkim opanowaniu podstaw języka czeskiego.

Gwarantuję, że poprzez systematyczne sięganie do tego podręcznika już po kilku tygodniach znajomość języka będzie na poziomie podstawowym. Nie nauczysz się języka z "suchych" dialogów licznych dostępnych na rynku księgarskim rozmówek! Do nauczenia się tego języka potrzebujesz o nieco więcej - a to zagwarantuje Tobie ten podręcznik!

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.02893614