ISIDORUS nowości wydawnicze
Dzisiaj jest sobota, 13. kwietnia 2024    
Logowanie | RejestracjaIndeks książek wg autorów Zabawka BogaPokonać szatana. Egzorcysta czy psychiatra?7 Tajemnic Spowiedzi SentencjeCzwarta tajemnica Fatimska?Europo nie możesz żyć bez BogaKomentarz do ksiąg Nowego TestamentuKomentarz do ksiąg Starego TestamentuKomentarz do EwangeliiZobacz pozostałe WydawnictwaRafael TYNIEC WAM Wyd. Karmelitów Bosych ZnakZobacz pozostałe Księgarnie internetoweGloria24.plZobacz pozostałe Księgarnie w miastachCzęstochowa Bydgoszcz Gniezno Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Powrót Powrót
opracowanie: Siostry Karmelitanki: "Ujrzałem Anioła stojącego w słońcu"
Kliknij na obrazku

Książka ta (zawierająca krótkie rozważania o Aniołach na każdy dzień roku) została napisana i przygotowana specjalnie dla Ciebie – człowieka uwikłanego w codzienność, zabieganego i troszczącego się o tak wiele, że trudno Ci oderwać wzrok i myśli od ziemi i skierować je ku Górze – na świat duchowy. Czytając ją i rozważając zawarte w niej treści zaprzyjaźnisz się z Aniołami – świętymi Duchami wysłanymi od Boga – nieustannie Ci towarzyszącymi, które pragną pomagać Ci w każdej chwili życia.

Znajdziesz w tej książce różnobarwny zbiór myśli i modlitw (dzień po dniu) w różnych porach roku, które w świetle Pisma Świętego i Tradycji pomogą Ci poznać i rozważyć podstawowe prawdy dotyczące Aniołów, ludzi i całego wszechświata. Kilka minut czytania i codziennej medytacji naprowadzi Cię na drogę wiary, która wiedzie ku pełni życia, optymizmu i szczęścia oraz pogłębi Twoją zażyłość z anielskimi Duchami – napełni Cię pogodą ducha i pokojem Karmelu.

Uzupełnieniem książki jest praktyczny dodatek, w którym znajdziesz różne modlitwy, koronkę anielską i litanie do Aniołów.

Książkę Ujrzałem Anioła stojącego w słońcu z Klasztoru św. Józefa w Locarno – Monti (Szwajcaria), opracowaną przez Siostry Karmelitanki, z języka włoskiego przetłumaczył ks. Edward Data CSMA.

Tytuł: Ujrzałem Anioła stojącego w słońcu
Autor: opracowanie: Siostry Karmelitanki
Wydawnictwo: Wydawnictwo "Michalineum"
Oprawa: miękka
Stron: 358
Format: 14,6 cm / 20,5
Cena: 13 zł

 Ocena: 3.0/5 Głosów: 2908 

Zamów wybraną pozycję!
Recenzje czytelników
Napisz recenzję
Aby dodać recenzję, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie napisano jeszcze recenzji. Napisz własną recenzję klikając na przycisk "Napisz recenzję" znajdujący się powyżej.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01747393