ISIDORUS komputery
Dzisiaj jest poniedziałek, 22. lipca 2024    
Św. Marii Magdaleny
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Oprogramowanie
Internet
Powrót Powrót
GGadanie w komórce Drukuj
piątek, 25 kwietnia 2008, 13:00
Dodał: (Admin)
Ukazała się najnowsza wersja Mobilnego Gadu-Gadu na telefony komórkowe. Miłośnicy komórek i komunikatorów otrzymali możliwość grania online, pobierania skórek, umieszczania wpisów w serwisie Blip.pl oraz wiele dodatkowych, praktycznych funkcji. Wersję oznaczoną numerem 3.0.11 można pobrać ze strony http://m.gadu-gadu.pl Najnowsze Mobilne Gadu-Gadu 3.0.11 przeznaczone jest na urządzenia przenośne wyposażone w Java MIDP2.0.Mobilne GG 3.0.11 można dotknąć – w urządzeniach z ekranem dotykowym użytkownik może obsługiwać menu komunikatora wybierając komendy poprzez dotyk ekranowy.

Gadu-Gadu w komórce pozwala nie tylko na "gadanie" z dala od komputera, ale także na emocjonującą zabawę w gry online – granie możliwe jest z innym użytkownikiem, jak i automatem. W wolnej zatem chwili – w kolejce, na przystanku, na przerwie – gry online w Mobilnym GG pozwolą na zmierzenie się z przeciwnikiem. Obecnie dostępne są gry: kółko i krzyżyk, warcaby, chińczyk, sudoku, statki. W przygotowaniu są kolejne gry.

Komunikator ma w standardzie jedną skórkę, użytkownik może zmienić jej wygląd poprzez pobranie skórek z poziomu konta Gadu naGłos – liczba i motywy skórek będą cały czas poszerzane o nowe tematy.

O 20% zmniejszono rozmiar programu, przyspieszono jego działanie, nowa wersja zużywa także mniej baterii telefonu i pamięci. Programiści polepszyli łączenie z serwerami Gadu-Gadu. Ujednolicono wygląd komunikatora we wszystkich urządzeniach przenośnych. Przyspieszono zapisywanie kontaktów.

Do 5 maja trwa promocja na nową wersję mobilnego Gadu-Gadu – producent nie pobiera opłat, a użytkownik płaci tylko za wygenerowany ruch danych.

W kolejnych wersjach mobilnego Gadu-Gadu pojawią się popularne emotikonki (buźki), archiwum rozmów, integracja z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl


źródło: www.mobilnegadu.pl


Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (1)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Gdyby ceny były niższe (Odpowiedz) 25.4.2008 22:36
Kalasancjusz
Wtedy na pewno byłoby GG w telefonach i Palmtopach bardziej popularne.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01983594