ISIDORUS komputery
Dzisiaj jest poniedziałek, 15. lipca 2024    
św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Oprogramowanie
Internet
Powrót Powrót
Nowy pakiet G DATA: maksimum wydajności i skuteczna ochrona Drukuj
wtorek, 13 maja 2008, 20:00
Dodał: (Admin)
Choć lista zagrożeń internetowych wydłuża się z dnia na dzień, wielu użytkowników wciąż nie zabezpiecza komputerów w obawie przed obniżeniem wydajności systemu. Właśnie dla nich G DATA Software przygotowała pakiet G DATA AntiVirus + Firewall: lekki i bardzo skuteczny program chroniący przed zagrożeniami z Internetu.G DATA AntiVirus + Firewall to nowy pakiet stworzony z myślą o użytkownikach, których ważne jest zachowanie maksymalnej wydajności systemu a jednocześnie pewność, że ich dane są odpowiednio zabezpieczone przed wirusami oraz atakami cyberprzestępców.

Nowy pakiet firmy G DATA powinien zainteresować przede wszystkim tych, którzy poszukują lekkiego, a jednocześnie skutecznego antywirusa, a więc graczy, grafików komputerowych, naukowców a także posiadaczy starszych maszyn, na których najnowsze rozbudowane pakiety powodują znaczne spowolnienie pracy systemu.

Pakiet G DATA AntiVirus + Firewall zapewnia komfort użytkowania także dzięki pracy w trybie bezczynności. Niweluje to potencjalne opóźnienia w pracy komputera, przy jednoczesnym zachowaniu ochrony antywirusowej. Z kolei zapora w trakcie rozgrywki online jest niewidoczna i nieuciążliwa dla gracza.

G DATA AntiVirus + Firewall zapewnia wszechstronną ochronę komputera przed zagrożeniami internetowymi w oparciu o wielokrotnie nagradzane rozwiązania: technologię dwóch niezależnych skanerów antywirusowych oraz mechanizm OutbreakShield, który umożliwia ochronę przed nowym wirusem już w ciągu kilku sekund od jego wykrycia.

Aby zapewnić ochronę graczom wbudowany firewall został zoptymalizowany dla 20 najpopularniejszych gier PC. W momencie rozpoczęcia sesji online, zapora przełącza się na tryb Autopilota i automatycznie sprawdza ustawienia użytkownika. Zabezpieczenia są praktycznie niewidoczne dla gracza, dzięki czemu nie przeszkadzają w rozrywce. Użytkownicy mogą korzystać z czterech gotowych zestawów reguł, lub użyć trybu zaawansowanego i samodzielnie skonfigurować zabezpieczenia.

Ceny i dostępność nowych pakietów G DATA

Produkty dostępne będą na terenie całego kraju w sklepach komputerowych współpracujących z firmą G DATA oraz w sieciach Saturn, MediaMarkt i Empik. Rekomendowana cena detaliczna pakietu G DATA AntiVirus + Firewall to około 149,95 zł brutto w wersji jednostanowiskowej oraz 239,95 zł brutto w wersji na trzy stanowiska.

Informacje o firmie G DATA

G DATA Software to międzynarodowy lider rozwiązań do ochrony komputera - antywirusów, programów do szyfrowania i ochrony danych oraz niszczenia danych poufnych. Portfolio produktów firmy G DATA Software obejmuje rozwiązania zabezpieczające dla klientów końcowych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Rozwiązania G DATA Software są obecne na rynkach USA, Japonii, Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Kanady, Polski, Korei, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Węgier oraz w Luksemburgu. Międzynarodowa centrala firmy mieści się w Bochum (Niemcy). W Polsce firma ma swoją siedzibę w Szczecinku, z oddziałem handlowym zlokalizowanym w Warszawie.

Jakość

Żaden inny europejski producent programów zabezpieczających nie zdobył w ostatnich 5 latach tak wielu nagród i wyróżnień w testach na arenie międzynarodowej jak i krajowej. G DATA InternetSecurity jest już po raz kolejny zwycięzcą w niezwykle prestiżowych i niezależnych testach Federacji Konsumentów. Firma G DATA Software łączy w swych produktach jakość oraz technologie zabezpieczeń na światowym poziomie. Przykładem jest technologia podwójnego skanowania wykorzystująca dwa niezależne skanery oraz mechanizm natychmiastowej ochrony OutbreakShield.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.02311992