ISIDORUS komputery
Dzisiaj jest poniedziałek, 22. lipca 2024    
Św. Marii Magdaleny
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Oprogramowanie
Internet
Powrót Powrót
Gadu-Gadu - pierwszy polski komunikator Drukuj
sobota, 12 kwietnia 2008, 0:30
Dodał: (Admin)
Gadu-Gadu to pierwszy polski program, umożliwiający bezpośrednią komunikację w Internecie w oparciu o technologię Instant Messaging. Ponadto umożliwia on wysyłanie wiadomości SMS do telefonów komórkowych wszystkich polskich sieci komórkowych. Zapewnia szybki i wygodny sposób komunikacji internetowej, a także umożliwia poszukiwanie znajomych poprzez bardzo bogatą obecnie bazę użytkowników. Jest to wersja poprzedzająca nową, siódmą, mimo że pozbawiona pewnych cech wersji 7.x, nadal jest jednak bardzo ceniona z racji szybkości działania, którą znacznie przewyższa młodszego brata.

Logo komunikatora
Logo komunikatora
Gadu-Gadu


Od 31 marca br. internauci mogą komunikować się z Multikinem przez specjalny numer GG 565 i otrzymywać na bieżąco informacje o najważniejszych filmach, imprezach i innych wydarzeniach odbywających się w sieci Multikino.

- Wystarczy wysłać dowolną wiadomość pod numer GG 565, aby w odpowiedzi otrzymać najnowsze wiadomości od Multikino. Dzięki temu użytkownicy uzyskają szybki dostęp do interesujących informacji, a także możliwość udziału w wielu konkursach. Już 31 marca rusza konkurs, w którym do wygrania poza biletami będą roczne karty do Multikina – mówi Edyta Pawłowicz, Kierownik ds. Marketingu Multikino.

Pod numerem Gadu-Gadu 565 będzie również założony profil w serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl, (www.mojageneracja.pl/565), gdzie redaktor Multikina będzie na bieżąco informował o wydarzeniach.

Multikino i Gadu-Gadu planują liczne konkursy dla internautów i słuchaczy, wspólne działania promocyjne oraz sukcesywny rozwój współpracy.

Również tego dnia ukazała się nowa wersja komunikatora Gadu-Gadu oznaczona numerem 7.7 build 3746. Wprowadzono w niej drobne poprawki dotyczące m.in. wysyłania wiadomości SMS z komunikatora do sieci komórkowych GSM.

Najnowsza wersja jest kontynuacją serii 7.7, pozwalającej m.in. na wykonywanie bezpłatnych rozmów głosowych pomiędzy numerami GG oraz bezpłatne połączenia telefoniczne na krajowe numery stacjonarne (codziennie w godzinach 18-21). Gadu-Gadu posiada także wbudowane radio internetowe Gadu Radio.

Lista wprowadzonych zmian (changelog) w wersji 7.7 build 3746:
- poprawka błędu związanego z obsługą kontaktu ze statusem „tylko dla znajomych”
- aktualizacja listy prefiksów operatorów GSM (w przypadku niektórych nowych numerów GSM przy próbie wysyłania SMS mógł pojawiać się komunikat: „Obecnie Gadu-Gadu nie umożliwia wysyłania komunikatów SMS do tej sieci GSM”).

Najnowszą wersję komunikatora Gadu-Gadu można pobrać bezpłatnie ze strony www.gadu-gadu.pl/pobierz


Również z naszą Redakcją możesz skontaktować się poprzez ten komunikator. Nasz numer GG 2831233. Wiadomość możesz zostawić 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli jeszcze oprócz przesłanej wiadomości przedstawisz się nam, na pewno odpowiemy.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.02044892