ISIDORUS wiadomości
Dzisiaj jest wtorek, 21. maja 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Z kraju
Ze świata
Z Watykanu
Z episkopatu
Z diecezji
Z parafii
Nauka
Powrót Powrót
Powstał pierwszy serwis zakupów grupowych wspierający organizacje charytatywne Drukuj
wtorek, 17 stycznia 2012, 15:00
Dodał: (Admin)
Na początku stycznia br. w sieci internetu pojawił się nowy serwis tak bardzo popularnych w Polsce zakupów grupowych, oferujący usługi i towary pochodzące przede wszystkim od producentów i usługodawców z Republiki Czeskiej. Nieodłączną częścią serwisu jest również dział "Charytatywne", który został utworzony z myślą o organizacjach pożytku publicznego prowadzących działalność charytatywną.


Na czym ma polegać fenomen zakupów grupowych charytatywnych zapytaliśmy pomysłodawców i twórców serwisu MagicDeal.pl.

MagicDeal.pl jest jednym z pierwszych Serwisów Zakupów Grupowych, który oferuje organizacjom nieodpłatne zamieszczenie oferty charytatywnej. Ofertę charytatywną mogą przygotować wszystkie organizacje mające w swoim statucie pomoc ludziom - zarówno dzieciom, młodzieży czy też osobom starszym.

Nowy serwis zakupów grupowych proponuje zamieszczenie oferty w postaci sprzedaży produktu, np. takiego, który podczas zajęć czy spotkań organizowanych przez Fundację bądź Stowarzyszenie został wykonany w ramach zajęć terapeutycznych czy w wolnym czasie.

Wiele Organizacji Pożytku Publicznego organizuje różne zajęcia dla dzieci czy młodzieży, podczas których wykonywane są różne prace plastyczne, artystyczne itp. To właśnie taki produkt przeznaczony na sprzedaż można zamieścić na łamach naszego Serwisu MagicDeal.pl . Wielu z nas jest znana działalność Stowarzyszenia UNICEF, które poprzez sprzedaż kartek świątecznych i okolicznościowych wspiera najbardziej potrzebujących. Są też organizacje, które prowadzą domy wypoczynkowe, domy rekolekcyjne czy zajmują sie produkcją odzieży bądź artykułów niezbędnych w gospodarstwie domowym. Właśnie z myślą o takich organizacjach przygotowaliśmy ten dział serwisu zakupów grupowych.

Na łamach naszego serwisu na pewno nie zamieścimy informacji o numerach rachunków bankowych organizacji, które po prostu prowadzą zbiórki pieniężne.

"-Każda organizacja zanim wystawi na sprzedaż jakiś przedmiot, będzie musiała odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez naszych pracowników. Ze względów bezpieczeństwa oraz prawnych jesteśmy zmuszeni weryfikować każdą akcję charytatywną - informuje nas jeden z twórców serwisu. Przez wystawienie przedmiotów do sprzedaży należy się zapoznać z obowiązującymi przepisami o zbiórkach publicznych oraz uzyskać niezbędne zgody od odpowiedzialnych za te zbiórki organów państwowych czy kościelnych. Z góry dziękujemy wszystkim za zrozumienie i współpracę podczas zdobywania niezbędnych informacji o organizacji."

Za promowanie oferty charytatywnej umieszczonej na łamach Serwisu Zakupów Grupowych MagicDeal.pl nie będą pobierane żadne opłaty. W zamian za umieszczenie oferty, każdy według własnego uznania, może zamieścić informację o naszym Serwisie bądź grafikę reklamową na łamach swojej strony internetowe.

Organizacje charytatywne, które zechciałyby podjąć współpracę z serwisem zakupów grupowych MagicDeal.pl mogą skontaktować się z jego pracownikami pod adresami kontaktowymi zamieszczonymi na stronie serwisu.
Oczywiście do współpracy są zaproszone również firmy usługowe i produkcyjne, które chciałyby zaoferować swoje usługi bądź produkty po atrakcyjnych cenach, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż, zyskać nowych klientów oraz podnieść dochody. Samo zamieszczenie oferty jest bezpłatne, natomiast pobierane prowizje od sprzedanych kuponów zniżkowych są jednymi z najniższych w Polsce.Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.03319406